O mnie

Hej!

Kluska w rosole. Tylko… O co tak dokładniej chodzi?

Nazywam się Sandra i niedawno, bo raptem w 2016 roku przywiało mnie do stolicy prosto z malowniczej Warmii. Dlaczego?

  • Po pierwsze. Zawsze marzyłam o tym, żeby zamieszkać właśnie tu.
  • Po drugie. Zderzenie z rzeczywistością i brakiem perspektyw zawodowych po zakończeniu studiów powodowała, że podjęcie decyzji o przeprowadzce stawało się już także koniecznością.
  • Punkt trzeci. Czasami chcesz po prostu odciąć się od tego, co było i zacząć od nowa. Czy to ucieczka? Być może. Jeśli tak, to bardzo udana.

Wzięłam swoje zabawki, zaczęłam od nowa i pokochałam to miasto. 😁

Na blogu znajdziesz praktyczne wskazówki ułatwiające start. Pokażę Ci, co mnie zaskoczyło, a co mnie zachwyciło w tym miejscu. Jakie są plusy i minusy, które do tej pory zauważyłam. Będę się z Tobą dzielić ciekawymi miejscami – tymi znanymi i mniej.

Czego nauczyło mnie do tej pory życie? Na pewno tego, że powinniśmy zaczynać od siebie. Od swojego szczęścia. Od tego, żeby być z siebie zadowolonym i budować swoją wartość jak markę. Reszta przyjdzie „sama” – po prostu z czasem. Brzmi trywialnie? Pewnie tak, ale świadomość tej prostej zasady dotarła do mnie stanowczo za późno, co staram się nadrobić intensywnym działaniem. Psychologia szczęścia to właśnie tam znajdziesz mnóstwo inspiracji i motywacji do działania, żeby żyło się lepiej. 🙃

Nie znoszę tracić czasu na przesiadywanie w kuchni. Lubię za to dobrze zjeść, najlepiej bez konsekwencji gabarytowych, choć nie zawsze się to udaje. Kuchenne rewolucje, będą pełne prostych, szybkich i pysznych przepisów dla takich leniwców jak ja. 🙂

Skoro tu jesteś, to tak jakbyśmy się właśnie poznali. Teraz już wiesz, co u mnie i skąd się tu wzięłam. Miło mi Cię poznać. Chcesz się czymś ze mną podzielić? Masz jakieś pytanie? Wyślij maila lub napisz na „fejsbuku”. Na pewno się odezwę. 🙂 A skoro już tu jesteś, to zajrzyj do któregoś z działów.

Znajdziesz w nich szczyptę motywacji, łyżkę czasu  i kg życia. 🙃

Do zobaczenia w kolejnym wpisie. 😃

Kluska